Ecru glitter slim set

3.790 МКД

Сет женски тренерки во бела боја со уникатен златен краток топ.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Опис

Сет женски тренерки во бела боја со уникатен златен краток топ.

Состав на материјал - тренерки : 65% вискоза, 30% полиестер, 5%спандекс. 

Состав на материјал - краток топ : Преден дел 100% полиестер, заден дел 100% памук.