Camel decorative track pants

1.650 МКД

Долни женски тренерки во кафеава боја со декоративни детали.

Категорија: ДОЛНИ ЖЕНСКИ ТРЕНЕРКИ Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

 Состав на материјал: 65% вискоза, 30% полиестер, 5%спандекс.