WHITE T-SHIRT WITH PRINTED LOGO

890 МКД

Женска маичка во бела боја со принт со лого.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Опис

Женска маичка во бела боја со принт со лого. 

Состав на материјал:100% памук.