ЖЕНСКА БЛУЗА СО КРАТОК РАКАВ СО ЗЛАТНО ЛОГО

890 МКД

Женска блуза со краток ракав, изработена со златно лого.

Категорија: ЖЕНСКИ БЛУЗИ Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Опис

Женска  блуза со краток ракав. Изработена е со златно лого. Состав на материјал 50% ПОЛИЕСТЕР И 50% ПАМУК.