ЖЕНСКА БЛУЗА СО КРАТОК РАКАВ СО РОЗОВО ЛОГО

890 МКД

Женска блуза со краток ракав, изработена со розово лого.

Категорија: ЖЕНСКИ БЛУЗИ Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Опис

Женска блуза со краток  ракав. Изработена е со розово лого. Состав на материјал 50% ПОЛИЕСТЕР И 50% ПАМУК.