Delos frog green Sold Out!

850 МКД 1.700 МКД

Дводелен костим за капење. Со потполнки.

Категорија: ДВОДЕЛНИ Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Горен дел)

Опис

Дводелен костим за капење, изработен од високо квалитетен сјаен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан.