Light Gray WARMUPS

1.920 МКД 2.400 МКД

Сет женски тренерки во светло сива боја.

Категорија: BLACK FRIDAY Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Големина (Долен дел)

Боја

Опис

Сет женски тренерки во светло сива боја. Состав на материјал : 100% Полиестер. 

Долниот дел од тренерките е изработен со ластик околу половината и ластици на ногавиците,додека горниот дел е изработен со капа.