ROSA long sleeve dress

1.800 МКД

Фустан со долг ракав во светло розова боја. Фустанот има капа.

Категорија: ДУКСЕР ФУСТАН Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Фустан во розова боја со долг ракав.Фустанот има капа.

Состав на материјал:70% памук и 30% полиестер.