BLU ORGANIC short sleeve dress

1.800 МКД

Фустан во светло сина боја со краток ракав. Фустанот има капа.

Категорија: ДУКСЕР ФУСТАН Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Фустан во светло сина боја со краток ракав.

Фустанот има капа.

Состав на материјал: 100% органски памук.