VERDE CHIARO short sleeve dress

1.800 МКД

Фустан во светло зелена боја со краток ракав. Фустанот има капа.

Категорија: ДУКСЕР ФУСТАН Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Фустан во светло зелена боја, со краток ракав.

Фустанот има капа.

Состав на материјал:70% памук и 30% полиестер.