BLU SCRUO long sleeve dress Sold Out!

1.800 МКД

Фустан во темно сина боја со долг ракав. Фустанот има капа.

Категорија: ДУКСЕР ФУСТАН Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Фустан во темно сина боја, со долг ракав.

Фустанот има капа.

Состав на материјал:100% памук.