BLU SCURO short sleeve dress Sold Out!

1.800 МКД

Фустан во темно сина боја со краток ракав. Фустанот има капа.

Категорија: ДУКСЕР ФУСТАН Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Фустан во темно сина боја, со краток ракав.

Фустанот има капа.

Состав на материјал: 100% памук.