NERO short sleeve dress

1.800 МКД

Фустан во црна боја,со краток ракав. Фустанот има капа.

Категорија: ДУКСЕР ФУСТАН Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Фустан во црна боја, со краток ракав. 

Фустанот има капа.


Состав на материјал:70% памук и 30% полиестер.