PROCIDA

1.850 МКД

Едноделен костим за капење со патент.

Категорија: ЕДНОДЕЛНИ Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Едноделен костим за капење, изработен од високо квалитетен материјал со принт.Со состав 80% полиестер и 20% еластан.