BROWN-PINK ONE PIECE

1.850 МКД

Едноделен костим за капење во кафеава боја, со розов паспул.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Едноделен костим за капење, изработен од високо квалитетен материјал .Со состав 80% полиестер и 20% еластан.