GREEN set with pockets

2.966 МКД 3.490 МКД

Сет женски тренерки во темно зелена боја. Горната тренерка има џебови.

Категорија: POLAR SETS Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Горен дел)

Опис

Состав на материјал : 89% полиестер, 11% спандекс.