POURO matching Sold Out!

5.340 МКД

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Детски тренерки)

Големина (Горен дел)

Опис

Состав на материјал: 65% вискоза, 30% полиестер, 5%спандекс.