TRANSFORMATION SKY BLUE SHORT SET

2.750 МКД

Женски краток сет во светло сина боја.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Боја

Опис

Краток женски сет во светло сина  боја. Горниот дел е со закопчување.

Ракавите се прикачени со дрикер, со опција за трансформација од долг во краток ракав.

Долниот дел има врвка и шлиц.

Состав на материјал: 95% памук и 5% еластан.