OLIVE SET With Buttoned Sweatshirt

3.290 МКД

Сет женски тренерки во маслинеста боја.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Горен дел)

Опис

Сет женски тренерки во маслинеста боја. 

Горната тренерка е изработена со закопчување.

Долните тренерки се со ластик и рендер.

Состав на материјал: 65% вискоза, 30% полиестер, 5%спандекс.