CANDY CRUSH track pants

1.850 МКД

Долни женски тренерки во розова боја, со розово лого .

Категорија: ДОЛНИ ЖЕНСКИ ТРЕНЕРКИ Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Долни женски тренерки во розова боја, со розово лого. 

Тренерките се изработени со ластик околку половината и ластици на ногавиците. 

Состав на материјал: 100% памук.