MATCHA LATTE OVERSIZED SET

4.150 МКД

Сет женски тренерки во светло зелена боја, со зелено лого.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Опис

Сет женски тренерки во светло зелена боја. 

Горната тренерка е без капа.

Долните тренерки имаат ластик околку половината и ластици на ногавиците.

Состав на материјал: 100% памук.