BLACK ORCHID CARGO JOGGER TRACK PANTS

1.850 МКД

Долни женски тренерки во црна боја. Тренерките имаат џебови од страните.

Категорија: ДОЛНИ ЖЕНСКИ ТРЕНЕРКИ Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Долни женски тренерки во црна боја.

Тренерките имаат џебови од страните.

Изработени се со ластик на ногавиците. 

Состав на материјал: 68% вискоза, 28% полиестер и 4% еластан.