BLUSH PEONY CARGO JOGGER TRACK PANTS

1.850 МКД

Долни женски карго тренерки во светло розова боја.

Категорија: ДОЛНИ ЖЕНСКИ ТРЕНЕРКИ Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Долни женски тренерки во светло розова  боја.

Тренерките имаат џебови од страните и ластик на ногавиците.

Состав на материјал: 68% вискоза, 28% полиестер и 4% еластан.