BLUSH PEONY CARGO JOGGER SET

4.180 МКД

Сет женски карго тренерки во светло розова боја.

Категорија: СЕТОВИ НА ТРЕНЕРКИ Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Опис

Сет женски карго тренерки во  светло розова боја.

Горната тренерка е изработена со џебови на ракавите, без капа.

Долните тренерки се изработени со џебови од страна и ластик на ногавиците.

Состав на материјал: 68% вискоза, 28% полиестер и 4% еластан.