DEEP IRIS CARGO STRAIGHT TROUSERS

1.850 МКД

Долни женски карго тренерки во темно сина боја.

Категорија: ДОЛНИ ЖЕНСКИ ТРЕНЕРКИ Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Долни женски тренерки во темно сина  боја.

Тренерките имаат шлиц и џебови од страните.

Состав на материјал: 68% вискоза, 28% полиестер и 4% еластан.