PURE LOTUS CARGO STRAIGHT TROUSERS

1.850 МКД

Долни женски карго тренерки во бела боја.

Категорија: ДОЛНИ ЖЕНСКИ ТРЕНЕРКИ Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Долни женски тренерки во бела боја.

Тренерките имаат шлиц и џебови од страните.

Состав на материјал: 65% вискоза, 30% полиестер, 5% спандекс.