DEEP IRIS CARGO SKIRT SET

3.300 МКД

Категорија: СЕТ ЗДОЛНИШТЕ - МАИЦА Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Горен дел)

Опис

Женско здолниште во темно сина боја.Изработено со џебови и шлиц на средина.

Женска маица во темно сина боја. 

Состав на материјал: 68% вискоза, 28% полиестер и 4% еластан.