LIMONCELLO SET WITH T-SHIRT

2.720 МКД 3.400 МКД

Категорија: OUTLET Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Горен дел)

Опис

Сет женски тренерки во влакано бела боја.

Долните тренерки имаат ластик околку половината и ластици на ногавиците. 

Женска маица во валкано бела боја. 

Состав на материјал: 100% памук.