MATCHA LATTE SET WITH T-SHIRT

2.720 МКД 3.400 МКД

Категорија: OUTLET Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Горен дел)

Опис

Женски тренерки во светло зелена боја, со зелено лого. 

Долните тренерки се изработени со ластик околку половината и ластици на ногавиците. 

Женска маица во светло зелена боја, со зелено лого.

Состав на материјал: 100% памук.