PURE LOTUS CARGO STRAIGHT TROUSERS SET WITH T-SHIRT

3.400 МКД

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Горен дел)

Опис

Сет женски карго тренерки во бела боја.

Женска маица во бела боја.

Долните тренерки се изработени со џебови од страна и шлиц.

Состав на материјал: 68% вискоза, 28% полиестер и 4% еластан.