BLUSH PEONY CARGO STRAIGHT TROUSERS SET WITH T-SHIRT Sold Out!

3.400 МКД

Категорија: СЕТ ЖЕНСКИ ТРЕНЕРКИ Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Опис

Сет женски карго тренерки во розова боја.

Женска маица во розова боја.

Долните тренерки се изработени со џебови од страна и шлиц.

Состав на материјал: 68% вискоза, 28% полиестер и 4% еластан.