VOYAGE BLACK one piece

1.960 МКД 2.450 МКД

Едноделен костим за капење во црна боја, изработен од висококвалитетен сјаен материјал.

Категорија: ЕДНОДЕЛНИ Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Боја

Опис

Едноделен костим за капење, изработен со тенки врвки.

Состав на материјал: 80% полиестер и 20% еластан.

Костимот има потполнки.