365 MAGIC RIBBED WHITE SET

2.990 МКД

Сет женски тренерки во бела боја.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Опис

Сет женски тренерки во бела боја.

Горната тренерка е изработена со патент и декоративен црн паспул.

Долните тренерки се изработени со висок струк и врвка.

Состав на материјал: 100% памук.