GREY TAUPE SET WITH POCKET

2.950 МКД

Сет женски тренерки во сиво-кафеава боја.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Опис

Горната тренерка е изработена со закопчување на горниот дел и џеб.

Долните тренерки се тесни.

Состав на материјал : 89% полиестер, 11% спандекс.