NUDE SET WITH POCKET

2.750 МКД

Сет женски плишани тренерки.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Опис

Горната тренерка е изработена со закопчување на горниот дел и џеб.

Долните тренерки се тесни.

Состав на материјал: 92% полиестер,8%спандекс.