VANILLA WINTER SET

1.100 МКД

Сет од капа и шал во кремова боја.

Категорија: ACCESSORIES Бренд: Herline

Опис

Сет од капа и шал во кремова боја. 

Состав на материјал : 89% полиестер, 11% спандекс.