GREY TAUPE WINTER SET

880 МКД 1.100 МКД

Сет од капа и шал во сиво- кафеава боја.

Категорија: ACCESSORIES Бренд: Herline

Опис

Состав на материјал : 89% полиестер, 11% спандекс.