RED BOW SET

3.650 МКД

Сет женски тренерки во црвена боја. Горната тренерка се врзува со панделка на задниот дел.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Опис

Состав на материјал: 65% вискоза, 30% полиестер, 5% спандекс.