CORAL mix&match

1.890 МКД

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Големина (Долен дел)

Опис

Комбинацијата на три костими за капење во корална боја содржи:

1.Дводелен костим за капење - бикини;

2.Дводелен костим за капење со висок струк, и потполнки;

3.Дводелен костим за капење со декоративен паспул и потполнки.

Состав на материјал: 80% полиестер и 20% еластан.