DARK BLUE MINI SKIRT SET

2.450 МКД

Сет од здолниште и поло блуза, со закопчување во темно сина боја.

Категорија: НОВО Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Големина (Горен дел)

Опис

Состав на материјал: 50% полиестер и 50% памук.