NEON PINK LEGGINGS

1.550 МКД

Категорија: ACTIVEWEAR Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Розови хеланки изработени од високо квалитетен сјаен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан