PINK SHORT SLEEVE HOODIE

1.090 МКД

Горна женска трененерка со краток ракав и уникатни врвки.

Категорија: ЖЕНСКИ ДУКСЕР СО КРАТОК РАКАВ Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Опис

Горна женска трененерка со краток ракав и уникатни врвки. Изработена е во розова боја. Тренерката е изработена од: 70% памук, 23% полиестер и 7% ликра. Тренерката има капа.