Tahiti

975 МКД 1.950 МКД

Категорија: ЕДНОДЕЛНИ Бренд: Herline
Големина (Целосен)

Опис

Едноделен костим за капење, изработен од високо квалитетен сјаен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан.