OLIVE LEGGINGS

1.500 МКД

Женски хеланки во маслинеста боја.

Категорија: ACTIVEWEAR Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Женски хеланки во маслинеста боја, изработени од високо квалитетен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан.