OLIVE LEGGINGS WITH DECORATIVE TAPE

1.550 МКД

Женски хеланки во маслинеста боја,

Категорија: ACTIVEWEAR Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Женски хеланки во маслинеста боја, изработени со декоративна трака. Изработени од високо квалитетен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан.