BLACK LEGGINGS Sold Out!

1.500 МКД

Женски хеланки изработени во црна боја.

Категорија: ACTIVEWEAR Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Женски хеланки во темно црна боја, изработени од високо квалитетен сјаен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан.