BLACK CROP TOP WITH LONG SLEEVE Sold Out!

900 МКД

Краток топ во црна боја, изработен со долги ракави.

Категорија: ACTIVEWEAR Бренд: Herline
Големина (Горен дел)

Опис

Црн краток топ, изработен со долг ракав.Изработен од високо квалитетен сјаен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан.