BLACK LEGGINGS WTIH DECORATIVE TAPE Sold Out!

1.550 МКД

Хеланки во црна боја, со декоративна трака.

Категорија: ACTIVEWEAR Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Женски хеланки во црна боја, изработени со декоративна трака. Изработени од високо квалитетен сјаен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан.