SILVER LEGGINGS

1.500 МКД

Женски хеланки изработени во сребрена боја.

Категорија: BLACK FRIDAY Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Женски хеланки во сребрена боја, изработени од високо квалитетен сјаен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан.