SILVER LEGGINGS WTIH DECORATIVE TAPE

1.550 МКД

Хеланки во сребрена боја, изработени со декоративна трака.

Категорија: ACTIVEWEAR Бренд: Herline
Големина (Долен дел)

Опис

Женски хеланки во  сребрена боја, изработени со декоративна трака. Изработени од високо квалитетен сјаен материјал, со состав 80% полиестер и 20% еластан.